ویژگی‌های کلیدی در دات نت نیوک

ویژگی‌های کلیدی در دات نت نیوک


سهولت نصب و میزبانی این پرتال 

تکنولوژی روز .Net بکار رفته در پرتال و قابلیت کار با انواع مختلف پایگاه داده و از علل سهولت نصب این پرتال بوده بطوری که خیلی از ارائه دهندگان سرویس میزبانی، این برنامه را بصورت رایگان جزء پلن‌های خود گنجانده و به محض دریافت هاست می‌توانید این پرتال را نصب نمایید.

کاملاً توسعه پذیر و قابل پیشرفت

این برنامه برای انواع مختلف پروژه‌ها از کوچکترین سایت‌ها تا بزرگترین وب سایت‌ها مناسب و قابل اجرا بوده و می‌توان آن را بر روی شبکه جهانی اینترنت یا شبکه‌های داخلی اینترانت اجرا نمود و یا می‌توان به کمک برنامه‌های جانبی و ابزارهای مختلف آن را کامل نمود.

بطور کامل تحت لیسانس BSD-style 

بر اساس این گواهینامه، شما می‌توانید پرتال Dotnetnuke را با برنامه‌های خود ترکیب نموده، آن را ویرایش نمایید و با توجه به شرایط استفاده خود آن را بدون اینکه هیچگونه نگرانی در مورد رعایت قانون آن داشته باشید اصلاح نمایید. طبیعت کد باز بودن Dotnetnuke این امکان را برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان فراهم می آورد تا بتوانند کد برنامه را مشاهده و ویرایش نمایند که این امر باعث افزایش سرعت توسعه پرتال می شود.

مدیریت و کاربری آسان

Dotnetnuke قابلیت پشتیبانی از چند پرتال با یک نصب برنامه را با تقسیم نقش های مدیریتی به یک کاربر هاست و مدیران پرتال‌ها دارا می باشد. بدین ترتیب شما با یکبار تهیه فضای هاست قادر خواهید بود تا چندین پرتال که هر کدام دارای مدیر، کاربران و ظاهری منحصر به فرد باشد را ایجاد نمایید.

تقدم در امنیت

تأکید اصلی Dotnetnuek بر امنیت نظیر اعتبارسنجی فیلدهای ورودی، کد سازی محتوا، رفع باگ‌ها و تهدید های بالقوه بوده‌است.

کاملا قابل سفارشی سازی

شما می توانید با تغییر فایل Style sheet اصلی تغییراتی را بر روی کل پرتال اعمال نمایید و یا پوسته هر پرتال را بطور مجزا ویرایش نمایید.

کاملا قابل بومی سازی

ویرایشگر زبان داخلی بکار رفته در پرتال این امکان را برای مدیران سایت فراهم می آورد تا براحتی کلمات بکار رفته در برنامه را ترجمه یا بنابر سلیقه خود ویرایش نمایند.

قالب های کاملاً کاربرپسند

رابط های کاربر بکار رفته در این برنامه نظیر، ویزارد ساخت سایت، راهنمای جامع، آیکن‌ها و … عمکلرد و کاربری ساده ای را برای کاربران و مدیران سایت فراهم آورده‌است.

دسترسی آسان به پشتیبانی

با توجه به وجود یک تیم برنامه نویسی اختصاصی برای این برنامه و بیش از ۵۳۰٫۰۰۰ کاربر عضو در سایت و شرکت های توسعه دهنده این برنامه، پشتیبانی از این برنامه همواره در کنار شما خواهد بود.

برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0